وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران،ابزاری برای رسیدن به استاندارهای موفقیت در حرفه مذکور است. وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران باید مطابق با نیاز آن باشد.

وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران ، ابزاری برای رسیدن به استاندارهای موفقیت در حرفه مذکوراست. وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران باید مطابق با نیاز آن باشد.

آیا تا به حال راجع به خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود فکر کرده اید؟ برای تهیه ی وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران قبل از هر چیز نیاز به صبر و عزم و اراده است. ما بهترین مشاوران را در زمینه ی باز کردن و تهیه ی وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران در اختیارتان قرار می دهیم. در تهیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران یک سری مسایل بدیهی است مثل سرمایه ی کافی داشتن! افتتاح یک رستوران ارزان نیست. اما راه های متعددی برای دریافت وام تجاری کسب و کار وجود دارد. فرض را بر این می گیریم که شما سرمایه ی لازم برای افتتاح رستوران را دارید و به فکر تجهیز رستوران خود هستید اما رستوران به چه وسایلی نیاز دارد؟ پاسخ به این سوال می تواند شما را در بهبود وضعیت رستوران و صرفه جویی در هزینه هایتان یاری کند.در صورتی که با تدبیر و درایت وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود را تهیه کنید می توانید امیدوار باشید سطح در آمد شما بهبود یابد و یا منتظر پیشرفت در کارتان باشید.

وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

رستوران های بزرگ به منظور پیشرفت به بهترین تجهیزات نیاز دارند. به همین دلیل آنها ضرورت را در این می بینند که هزینه ی قابل توجهی را صرف خرید این تجهیزات کنند تا بدین وسیله موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنند. اگر شما هم به دنبال خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود هستید علاوه بر شکل ظاهر تجهیزات؛ کارایی آن را هم مورد ارزیابی قرار دهید.

تجهیزات آشپزخانه ضروری ترین لوازم مورد نیاز هر رستوران است، برای شروع کار رستوران خرید لوازم آشپزخانه ضروری ترین لوازمی است که باید تهیه ی آن در اولویت قرار گیرد. چون اساس کار شما ارائه ی خدمات بهتر با این لوازم است. لوازمی مثل یخچال های صنعتی مناسب برای رستوران بدین جهت دارای اهمیت است که مواد غذایی را تا حد ممکن تازه نگه می دارد و دسترسی به آن را آسان می کند. این امر بسیار مهم است که شما در خرید تجهیزات آشپزخانه از تجهیزاتی با کیفیت بالا استفاده نمایید. یخچال های صنعتی مهمترین ابزار کار رستوران ها هستند، نگهداری مواد غذایی باعث صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از هدر رفت سرمایه می شود به همین دلیل مهمترین قطعه ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی یخچالها هستند. شرکت ما ساخت تجهیزات رستوران را به صورت سفارشی انجام می دهد. تولید انواع تجهیزات و تامین وسایل خارجی با کیفیت جز خدمات ارائه شده توسط شرکت ما است.

خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

وسایل رستوران بالاخص یخچال رستورانی باید متناسب با ظرفیت مورد نیاز و به اندازه و جوابگوی نیاز های غیر منتظره ی رستوران و مشتریان باشد بدین معنا که ظرفیت و اندازه ای مطابق با تعداد مشتریان داشته باشد. برخی رستوران ها روزانه باید پاسخگوی بیش از صد مشتری یا بیشتر باشند بنابراین لازم است پیش بینی های لازم جهت ارائه ی خدمات به این میزان مشتری را مد نظر قرار دهند. ارائه ی خدماتی بیش از انتظار بسته به قابلیت تجهیزات است. بدین معنا که در تهیه ی تجهیزات رستوران این نکته را حتما باید مد نظر قرار دهید که ممکن است میزبان مشتریان بیشتری باشید و یا سفارشات با حجم بالا داشته باشید. به عنوان مثال شاید لازم باشد علاوه بر یخچال صنعتی بزرگ برای راحتی کارکنان یخچال رومیزی هم تهیه نمایید.

کوره ی تجاری

یکی از وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران برای کباب کردن، و درست کردن انواع غذاهای کبابی کوره ی تجاری است، کوره تجاری این مزیت را دارد که پس از روشن شدن چندین بار مورد استفاده ی مستمر قرار گیرد و همچنین این امکان را می دهد که در یک فضا همان زمان برای آماده کردن چند نمونه غذا اقدام نمایید. انواع خاصی از کوره ها وجود دارد. سایر وسایل آشپزخانه برای تجهیز یک آشپزخانه ی تجاری مورد نیاز و ضروری است که برای تهیه ی همه ی لوازم آشپز خانه یک چک لیست کامل از لوازم مورد نیاز خود تهیه کنید و به طور کامل هر آنچه که برای آشپز خانه ی رستوران خود  نیاز دارید را بنویسید، برای این که به راحتی و یکجا وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود را تهیه کنید با مشاوران ما تماس بگیرید، شرکت ما تمامی تجهیزات آشپزخانه رستوران را با گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت تکی و عمده به تمامی نقاط کشور ارسال می کند.

تجهیزات آشپزخانه رستوران

به چند نمونه از وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران اشاره کردیم، حال به توضیحی راجع به تجهیزات مورد نیاز برای رستوران می پردازیم، مهم نیست رستوران شما در چه موقعیت مکانی قرار دارد مهم این است که امکانات لازم برای ارائه ی خدمات به مشتریان را دارا باشد، تجهیز رستوران گام اول شروع کار رستوران است که ممکن است شما را دچار چالش کند. اما این نوید را به شما می دهیم که شرکت ما همواره خدمات رسان و عرضه کننده ی انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای رستوران بوده است و با ارسال تجهیزات با گارانتی و خدمات پس از فروش به تمام نقاط کشور این افتخار را دارد که این تجهیزات را به تمام نقاط دنیا نیز صادر می کند. اجناس و لوازم مخصوص آشپزی که نیاز دارید بسته به نوع غذاهایی که سرو می کنید و مهارت آشپزان بستگی دارد، با این حال تابه ها، ظروف پخت و پز و سایر ابزار های دستی نیز در ارائه خدمات نقشی موثر دارند؛ پس در خرید و تهیه ی لوازم مورد نیاز نهایت صبر و دقت را انجام دهید.

قیمت وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

بسته به تعداد و نوع لوازمی که سفارش می دهید نرخ لوازم نیز متغیر است، اما مناسب ترین قیمت را به عنوان یک توزیع کننده و تجهیز کننده در سطح بین المللی ارائه می دهیم. تجهیزات مختلف با نرخ های متنوعی وجود دارد که بسته به موقعیت مکانی رستوران شما و گنجایش و اندازه و از لحاظ کارکرد متفاوت است. انواع کوره های مختلف، یخچال های معمولی و یخچالهای صنعتی و فریزر ها و لوازم ایمنی و…با نرخ های مختلفی وجود دارند. اما برای راه اندازی یک رستوران موفق مهم است که رستوران خود را با بهترین ابزار تجهیز نمایید. باید خرید تجهیزاتی را در نظر داشته باشید که نه تنها مناسب نیاز های کارکنان و مشتریان شما است، بلکه موجب صرفه جویی در هزینه های آتی و ارائه ی خدماتی بهتر نیز می شود. اگر مطمئن نیستید که چه لوازمی می تواند کارایی مناسب داشته باشد ما اینجا هستیم تا شما را در این راه یاری کنیم.

 

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    ممنون واقعا به درد خورد

  2. ناشناس گفت:

    خیلی عالی بود

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *