برآورد هزینه راه اندازی رستوران

برآورد هزینه راه اندازی رستوران باتوجه به سرمایه باید اصولی و کارشناسانه صورت پذیرد. شرکت ما افتخار دارد که مشاور شما در برآورد هزینه راه اندازی رستوران باشد.

یکی از رایج ترین سوالاتی که در ابتدای راه برای راه اندازی رستوران  پیش می آید این است که”هزینه برای باز کردن رستوران چقدر است؟” برآورد هزینه راه اندازی رستوران را نمی توان به صورت قطعی تعیین کرد زیرا اغلب هزینه های عمده برای راه اندازی رستوران محاسبه  می شود اما می توان برآورد هزینه راه اندازی رستوران را به صورت حدودی  تخمین زد.

راه اندازی رستوران

بحث راه اندازی رستوران به خودی خود بحثی چالش برانگیز است. مهمترین بخش آن بحث برآورد هزینه راه اندازی رستوران است که در این جا سعی بر این شده راهنمایی ویژه ای راجع به خرید وسایل و هزینه راه اندازی رستوران شود. در همین ابتدا باید گفت هزینه ها متفاوت خواهد بود بسته به میزان و مقدار امکانات مختلف و فضا و سبک و مکانی که برای رستوران در نظر گرفته اید نیاز به امکانات و تجهیزات متفاوتی خواهید داشت که همین مورد می تواند در برآورد هزینه راه اندازی رستوران تفاوت قیمت را در پی داشته باشد.

شرکت ما با بیش از چند سال تجربه در زمینه تجهیز و راه اندازی رستوران در خدمت هموطنان عزیز است. کارشناسان شرکت در تمام نقاط کشور حضور پیدا می کنند و از صفر تا صد پروژه رستوران را پس از برآورد هزینه راه اندازی رستوران  اجرایی می کنند. ولی به طور میانگین هزینه متوسط راه اندازی رستوران 150.000.000 است که در اثر عوامل مختلف تغییر خواهد کرد.

برای راه اندازی رستوران از کجا شروع کنیم

برای شروع کار قبل از راه اندازی رستوران میزان سرمایه ای که برای این کار دارید را بررسی نمایید. بر اساس همین سرمایه می توانید طرح جامعی برای نوع لوازم و امکانات و تجهیز رستوران در نظر بگیرید. پس از دریافت مجوزهای لازم؛ موقعیت مکانی رستوران را مشخص کنید. این شروع کار شماست. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید، همانطور که گفته شد تیمی متشکل از کارشناسان حرفه ای در این زمینه شما را می توانند یاری کنند این تیم با حضور در مکان های مختلف، حتی دورترین نقاط کشور به شیوه ای کارشناسی و ریز و به صرفه برآورد هزینه راه اندازی رستوران را انجام می دهند.

قیمت وسایل رستوران

رستوران ها برای تامین منابع اغلب دچار مشکل می شوند. سرمایه گذاری در رستوران باید به گونه ای باشد که خیلی زود سرمایه گذار بازگشت سرمایه داشته باشد. برای این امر لازم است وسایل مناسب و به صورتی تهیه شود که کارایی مناسب و مداومی داشته باشد؛ برای جلوگیری از هدر رفت هزینه و منابع باید لیستی از لوازم و قیمت آنها تهیه نمایید . هر آنچه که برای راه اندازی در شروع کار مورد نیاز است و در کنار آن هزینه های جانبی برای برآورد هزینه راه اندازی رستوران، ضروری است.

عدم برنامه ریزی دقیق خود راهی به سوی شکست است بنابراین برای هر وسیله ای که تصمیم دارید برای رستوران خود تهیه نمایید قیمت بگیرید. لوازم رستوران می تواند لوکس و با آپشن های فوق العاده باشد که تفاوت بسزایی در برآورد هزینه و قیمت نهایی دارد و یا می تواند معمولی باشد و از قیمت مناسب تری بهره مند باشد.

خرید تجهیزات رستوران

تیم با تجربه و حرفه ای ما برای ورود به این عرصه تجاری همراه شما خواهد بود. برای خرید تجهیزات می توانید از کارشناسان خبره ما مشاوره بگیرید. سرمایه گذاری در رستوران شما را دچار جهش مالی خواهد کرد به شرطی که اصولی و حرفه ای عمل کنید. خرید تجهیزات رستوران یکی از مواردی است که در برآورد هزینه راه اندازی رستوران نقش تعیین کننده ای دارد. یک اشتباه در خرید تجهیزات و طراحی، شما را متحمل هزینه های اضافی بعدی می کند؛ ساخت و ساز و انتخاب تجهیزات ضعیف می تواند هزینه ها را چند برابر کند.

برنامه ریزی دقیق برای کنترل بودجه ضروری است؛ بزرگترین اهرم در محدوده کنترل قیمت، تجهیزات آشپزخانه و مبلمان است. سایر لوازم و تجهیزات بر اساس زمین و فضا برآورد هزینه می شود با عنوان مثال مبلمان و لامپ و میز و صندلی بسته به فضا خریداری می شود. متغیرهای زیادی وجود دارند که در راه اندازی رستوران هزینه بر است برای برآورد این هزینه ها داشتن یک درک کامل از حوزه هایی که قصد دارید پول خود را صرف آن کنید، امری ضروری است. به این معنا که چه میزان از پول خود را می خواهید صرف فضاسازی و دکور نمایید و یا تجهیزات را در چه سطحی و چه سبکی خریداری می کنید. هزینه های متفاوت دیگری بر اساس مکان، اندازه و لوازم و تجهیزات اضافه می شود که در برآورد هزینه راه اندازی رستوران تاثیرگذار است.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *