هیتر گرمایشی سقفی رستوران و کافه

هیتر گرمایشی سقفی رستوران و کافه یک محصول با کیفیت و کار بردی در مکان های باز بوده است.

هیتر گرمایشی سقفی رستوران و کافه

امروزه یکی از مسئله های مهم در صنعت تاسیسات و تامین گرمای فضای باز مختلف مانند انواع رستوران ها ، تراس ها ، آلاچیق ها ، روف گاردن ، پیاده رو ها و فضای باز ورودی سالن ها و راه رو ها و غیره بوده است. در نوع بخاری های زمینی به علت گرمایش مستقیم هوای اطراف نه تنها استفاده از این بخاری ها  با صرفه نبوده بلکه هیچ کنترلی بر سمت و سوی حرکت جریان هوای گرم این بخاری ها وجود ندارد و وزش باد در آن نقشی تعیین کننده ای دارد که به این دلیل باعث یکنواخت نبودن گرمایش در فضای باز میشود. با توجه به این موضوعات به منظور تامین گرمایش در فضای باز باید از سیستمی استفاده شود تا مانند خورشید ، گرما را به صورت موجی و تابشی به سطح بدن افراد و اجسام منتقل کند. دستگاه هیتر گرمایشی سقفی با استفاده از گرمای حاصل از هیتر انتقال آن به سطح تابشی (لوله  آتش خوار با رنگ نسوز سیاه و دمای حرارت بالا) امواج تابشی مادون قرمز را به سطوح بدن افراد منتقل کرده و آن ها را گرم میکند.

نحوه کار هیتر گرمایشی به این گونه بوده است که ابتدا گاز شهری به مشعل رسیده و پس از روشن شدن مشعل این هیتر تولید گرما می کند این گرما توسط فن دمنده در طول هیتر تابشی دمیده شده و با حرکت جریان گرم درون هیتر سرامیک ها شروع به گرم شدن میکند و در نهایت این گرما را به صورت امواج تابشی در محیط انتشار پیدا میکند. شما عزیزان میتوانید با سفارش هیتر گرمایشی سقفی رستوران و کافه این محصول با کیفیت و کار بردی را با قیمتی مناسب و یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش خدمت شما عزیزان در سر تا سر ایران ارائه میگردد.

خرید هیتر گرمایشی سقفی رستوران و کافه

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *